Przedstawiciel EFL Michał Podolak - O nas EFL leasing i pożyczka dla firm

Autoryzowany
Przedstawiciel
w Warszawie

Michał Podolak

Autoryzowany Przedstawiciel Europejskiego Funduszu Leasingowego.

Nasz zespół tworzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży leasingowej. Oferujemy fachowe wsparcie oraz doradztwo w pozyskaniu finansowania poprzez umowy leasingu, pożyczki czy najmu, a nasza pomoc nie kończy się z chwilą uruchomienia umowy, tylko trwa przez cały okres jej obowiązywania. Będąc Autoryzowanymi Przedstawicielami EFL oraz bazując na naszym doświadczeniu i zaangażowaniu jesteśmy w stanie dostarczyć usługi najwyższej jakości dopasowane do potrzeb każdego klienta.

Wyróżnia nas:
– wieloletnie doświadczenie poparte licznymi nagrodami za najlepsze wyniki
– fachowość i sprawność
– elastyczność na potrzeby klienta
– zaangażowanie w budowanie długofalowych relacji

Jeśli potrzebujesz finansowania na samochód osobowy, ciągnik siodłowy, naczepę lub maszynę do Twojej firmy nie mogłeś trafić lepiej. Chętnie odpowiemy na Twoje oczekiwania i wyjaśnimy wszelkie wątpliwości, abyś Ty mógł cieszyć się ze spokojnego użytkowania przez cały okres współpracy.

Zapraszamy do kontaktu.

O Europejskim Funduszu Leasingowym
Europejski Fundusz Leasingowy S.A. rozpoczął działalność w czerwcu 1991 roku jako jedna z pierwszych firm leasingowych w Polsce. Od początku istnienia jest jednym z liderów w branży i aktywnie uczestniczy w rozwoju rodzimej przedsiębiorczości. Aktualnie EFL to prężna instytucja finansowa z ponad 30-letnim doświadczeniem, kadrą najwyższej klasy specjalistów i wyspecjalizowanym zapleczem infrastrukturalnym. Grupa EFL jest dostawcą kompleksowych rozwiązań finansowych: leasingu, pożyczki, wynajmu długo- i krótkoterminowego, faktoringu oraz produktów dodatkowych.
Obowiązek informacyjny
rozwiń